• lt
    • en
    • ru
b kategorija

B KATEGORIJA

Mokiname su tokiais pat automobiliai, kaip ir regitroje. Toyota Auris , Toyota Auris Hybrid (Automatine pavarų dėže) , Ford Focus.

B1 KATEGORIJA

Teikiame pamokas Lieger js50 automobiliu

a kategorija

A KATEGORIJA

Teikiame pamokas Yamaha XJ, Honda CB-F , Yamaha YBR 125 motociklaisKursų A, B ir B1 kategorijos kainos

B KATEGORIJA

(Mechaninė)

Mažiausiai 40 akademinių valandų teorijos pamokoms
Nauji Toyota Auris, Ford Focus, KIA Ceed
30 akademinių valandų praktiniams užsiemimams

480 €

390 €

B KATEGORIJA

(AUTOMATINĖ)

Mažiausiai 40 akademinių valandų teorijos pamokoms
Nauji Toyota Auris, Ford Focus, KIA Ceed
30 akademinių valandų praktiniams užsiemimams

480 €

390 €

A KATEGORIJA

EKSTERNU – teorinę dalį pasiruošę savarankiškai
Yamaha XJ, Honda CB-F , Yamaha YBR 125
Praktiniai užsiėmima: 10 akademinių valandų
200 €

Registracija

Pasirinkite kategoriją:

B kategorijaB1 kategorijaA kategorija

Mokymosi būdas:

Mokymasis klasėje

Pasirinkite teorines paskaitas:

Vilniaus Žemynos Gimnazija, Čiobiškio g.16. EKSTERNU.2020-10-14. I GRUPĖ. Pašilaičuose, Žemynos g. 26, šalia Norfa parduotuvės. Pirmadieniais - Trečiadieniais. TEORINĖS paskaitos prasideda: 18:30.2020-12-14. II GRUPĖ. Pašilaičuose, Žemynos g. 26, šalia Norfa parduotuvės. Antradieniais - Ketvirtadieniais. TEORINĖS paskaitos prasideda: 18:30.Fabijoniškėse, Gedvydžių g. 24. EKSTERNUŠeškinėje, Gelvonų g. 2, šalia PC Akropolis sankryžos. EKSTERNUMOKYSIUOSI SAVARANKIŠKAI (EKSTERNU)


Susipažinau su svetainės privatumo politika

Išsiuntus registraciją, aktyvaciją gausite trumpa žinute per 2 val.

Mūsų automobiliai

Papildoma informacija

Pradedantiesiems vairuotojams

Pažeidusiems KET reikalavimą (-us), susijusį (-ius) su vairuotojų pareigų pėstiesiems, lenkimo taisyklių, draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, taip pat įspėjamųjų signalų naudojimo, važiavimo per sankryžas, vairuotojų naudojimosi saugos diržais, motociklininko šalmais pažeidimais, nustatyto greičio viršijimu daugiau kaip 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,2 promilės iki 0,4 promilės), taip pat sukėlusių eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata.

Reikalingi dokumentai:

– asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
– įsigaliojęs teismo sprendimas arba policijos nutarimas, kuriuo remiantis buvo taikyta administracinė atsakomybė;
– vairuotojo pažymėjimas (pradedantiesiems vairuotojams, kuriems nebuvo atimta teisė vairuoti).

Pradedantysis vairuotojas ir vairuotojas, kuriam buvo atimta teisė vairuoti, privalo parengti ir prieš papildomo vairuotojų mokymo pradžią mokymo įstaigai pateikti jo padaryto (-ų) KET pažeidimo (-ų) aprašą.

(Pažeidimo (-ų) aprašas rengiamas valstybine kalba A4 formato (210×297 mm) lape. Jeigu pradedantysis vairuotojas ar vairotojas, kuriam buvo atimta teisė vairuoti, nekalba valstybine kalba, pažeidimo (-ų) aprašas gali būti parašytas ir kita kalba, tačiau kartu su juo turi būti pateiktas vertimas į valstybinę kalbą. Pažeidimo (-ų) aprašą (aprašą su vertimu) vairuotojas pateikia mokymo įstaigos asmeniui, atsakingam už mokymą, prieš bendro mokymo kurso pradžią). Pažeidimo (-ų) aprašo pavyzdys

Jei vairuotojas nekalba valstybine kalba arba dėl sensorinio ar kalbos sutrikimo negali suprantamai išreikšti savo minčių, mokymų metu dalyvauja vertėjas, sugebantis versti į vairuotojui suprantamą kalbą. Vairuotojas apie tai, kad jam reikalingas vertėjas, mokymo įstaigai praneša iš anksto. Vertėją, suderinusi su vairuotoju, kviečia mokymo įstaiga. Vertėjui už vertimą pagal jo pateiktą sąskaitą sumoka vairuotojas.

Vairavimo mokyklos "Juronas" Licencijos

Juronas - Viena geriausia vairavimo mokykla Vilniuje

Viso teisės saugomos © Juronas 2018